VI Miejski Konkurs Nasz wspólny region »
21-02-2019
21 lutego 2019

21 lutego 2019 r. w naszej szkoły po raz VI odbył się miejski konkurs dla przedszkolaków "Nasz wspólny region".
Do zabawy zgłosiło się dwanaście przedszkoli. Sześciolatki po raz szósty okazały się świetnymi fachowcami z zakresu wiedzy o regionie. Zaprezentowały się w wierszach, piosenkach, scenkach teatralnych i układach tanecznych. Wszystkie występy były ściśle związane z naszym miastem. Dzieci układały puzzle, które przedstawiały najważniejsze zabytki i inne atrakcyjne miejsca z naszego regionu. Przedszkolaki wykazały się rewelacyjną sprawnością ruchową. Wszyscy świetnie się bawili. Każdy uczestnik wyszedł od nas obdarowany nagrodami, które ufundował Pan Janusz Kubicki Prezydenta Miasta Zielona Góra, firma Streamsoft oraz Polsko - Niemieckie Centrum Informacji Turystycznej. Pyszny poczęstunek zawdzięczamy piekarni "Rzepka" oraz Pani Łechtańskiej z cukierni "Klara".
W tym roku I miejsce zajęło Miejskie Przedszkole nr 43
miejsce II Miejskie Przedszkole nr 7
miejsce III Miejskie Przedszkole nr 45.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom, ich nauczycielom oraz rodzicom.