Aktualności
 
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Władysława Broniewskiego


ul. św. Kingi 1
65-215 Zielona Góra
tel/fax 68 454 87 47
e-mail: sp6.zgora@gmail.com

Inspektor ochrony danych:
Artur Piotrowicz, tel. 880 100 367
email: inspektor-ap@cuw.zielona-gora.pl




Szkolny Konkurs Ortograficzny Mistrz Ortografii - 2018/2019 »
27-02-2019
wyniki I i II etapu
 
Szkolny Konkurs Ortograficzny „Mistrz Ortografii”- rok szkolny 2018/2019

W I półroczu odbyły się dwa etapy Szkolnego Konkursu Ortograficznego o tytuł „Mistrza Ortografii”. Podobnie jak w poprzednim roku szkolnym konkurs odbywa się na trzech poziomach. I poziom - klasy IV - V II poziom - klasy VI - VII III poziom – klasy VIII – III gimnazjum
Wszyscy uczniowie poszczególnych klas piszą dyktando.

Oto wyniki I i II etapu.

I ETAP Szkolnego Konkursu Ortograficznego:
IV a – Maja Skowroń – punkty klasy: 1 IV b – Amelia Ciesielska i Katarzyna Szemian – punkty klasy: 2
V a – Wiktoria Loc – punkty klasy: 1 V b – Kinga Brzuskiewicz - punkty klasy: 2
VI a – Michał Ambroży - punkty klasy: 1 VI b – Martyna Woźniak i Hanna Mirkowska - punkty klasy: 2
VII a – Kamila Kaszubińska i Piotr Hryńko - punkty klasy: 1 VII b – Kacper Łappo - punkty klasy: 2
VIII a – Mateusz Żmudziński - punkty klasy: 0 VIII b – Karolina Wiśniewska – punkty klasy: 2 VIII c – Natalia Lisowska - punkty klasy: 1
IIIa gim. – Kinga Dyka - punkty klasy: 2 IIIb gim. – Anita Mierkiewicz - punkty klasy: 1

II ETAP Szkolnego Konkursu Ortograficznego:
IV a – Maja Skowroń – punkty klasy: 1 IV b – Natalia Forysiuk – punkty klasy: 2
V a – Oliwia Loc – punkty klasy: 1 V b – Kinga Brzuskiewicz - punkty klasy: 2
VI a – Michał Ambroży - punkty klasy: 1 VI b – Martyna Woźniak i Hanna Mirkowska - punkty klasy: 2
VII a - Marcel Augustyniak - punkty klasy: 1 VII b – Maria Wodzak - punkty klasy: 2
VIII a – Mateusz Żmudziński, Kamil Kaszubiński, Sandra Gemborowska - punkty klasy: 0 VIII b – Karolina Wiśniewska, Gracjan Lewandowski i Alan Kunicki – punkty klasy: 2 VIII c – Natalia Lisowska, Mateusz Didłuch i Weronika Kałużna - punkty klasy: 1
IIIa gim. – Kinga Dyka - punkty klasy: 1 IIIb gim. – Wiktoria Walczak - punkty klasy: 2

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w II półroczu.
Organizatorzy
Jolanta Wiśniewska, Barbara Bartków, Danuta Dworakowska, Krzysztof Pietraszak
 

       
            
     
   
 © ePartner - Zielona Góra 2019 Kontakt z redaktorem serwisu