Konkurs języka angielskiego ze znajomości wszystkich poznanych słówek dla klas I-III »
07-05-2019
7 maja 2019

„Nauka nowego języka to nie tylko nauka innych słów określających te same rzeczy, to nowy sposób myślenia o różnych sprawach”
Flora Lewis

W naszej szkole chcemy kształcić uczniów👧🧒otwartych na świat.
Język angielski im to bardzo ułatwi, bo na całym świecie możemy porozumiewać się właśnie tym językiem
Dziś klasy najmłodsze: 1a, 2a, 2b i 3a wzięły udział w konkursie języka angielskiego 🇬🇧 ze znajomości wszystkich poznanych słówek, których dzieci nauczyły się od początku tego roku szkolnego.
Nauczycielka języka angielskiego, pani Magdalena Andrzejewska sprawdziła, czy uczniowie potrafią przetłumaczyć i poprawnie wypowiedzieć 100 słówek z różnych kategorii: liczby, kolory, dni tygodnia, miesiące, zwierzęta, przedmioty, krajobraz, hobby itp.
Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za zaangażowanie i wspólną zabawę🙂