Zakochani dla chorych - akcja charytatywna na Walentynki »
14-02-2020
14 lutego 2020

"Zakochani dla chorych" ...bo miłość, to także dawanie siebie i umiejętność dzielenia się z innymi.

"Zakochani dla chorych", to hasło przewodnie akcji Caritas diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, którą od kilku lat organizują Szkolne Koła Caritas. To połączenie obchodów Światowego Dnia Chorego i Walentynek. W tym roku również wolontariusze z naszej szkoły włączyli się w tę akcję, organizując słodki kiermasz, aby wesprzeć leczenie i rehabilitację małego Antosia cierpiącego na ciężką encefalopatię niedotlenieniowo-niedokrwienną oraz Mózgowe Porażenie Dziecięce.

Dzięki Wam zebraliśmy na leczenie Antosia 974,15 zł

DZIĘKUJEMY!

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom oraz piekarni GRONO za pomoc i wsparcie w postaci wszystkich ciast i smakołyków, z których cały dochód został przeznaczony na leczenie Antosia

.