Aktualności
 
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Ryszarda Peryta


ul. św. Kingi 1
65-215 Zielona Góra
tel/fax 68 454 87 47
e-mail: sp6.zgora@gmail.com


Inspektor ochrony danych:
Kamil Kolenik, tel. 880 100 367
email: iod1@cuw.zielona-gora.pl








Osiągnięcia uczniów »
09-12-2013
rok szkolny 2013/2014
 
 Nagroda Prezydenta Miasta Zielona Góra - Dominika Gaweł kl.4a
 I miejsce - "Konkurs szopek bożonarodzeniowych” - organizator Stowarzyszenie PRO CULTURA ET MUSIKA im. Edyty Stein w Zielonej Górze
( sekcja plastyczna - nauczyciel p. Renata Marek )
 I miejsce - „Dbamy o tradycje i symbole chrześcijańskie”- organizator Stowarzyszenie PRO CULTURA ET MUSIKA im. Edyty Stein w Zielonej Górze;
( sekcja plastyczna - nauczyciel p. Renata Marek )
I miejsce w konkurencjach plastycznych XV Edycja Konkursu
"Żyj z przyrodą w zgodzie"-organizator Nadleśnictwo Zielona Góra;
 II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Katarynka"
( opiekun Aneta Niedzielska)
II miejsce w konkurencjach sportowych XV Edycja Konkursu
"Żyj z przyrodą w zgodzie"-organizator Nadleśnictwo Zielona Góra;
 III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
„Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro”,
pod hasłem: „Od pionierów życia do gazu łupkowego”
zajęła Natalia Skrzydlewska kl.6a
Organizator PAŃSTWOWY INSTYTUT GEOLOGICZNY
Oddział Pomorski w Szczecinie.
(nauczyciel pani Renata Marek)
 III miejsce - "Konkurs BRD” - organizator Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza" w Zielonej Górze - drużyna z klasa 5b
nauczyciel p. Tomasz Skierski;
 Tytuł Mistrza Ortografii w XI Wiosennym Konkursie Ortograficznym, organizowanym przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Zielonej Górze dla uczennic:
- Nikoli Mocek - z klasy 3b - w kategorii uczniów klas I - III
- Dominiki Gaweł - z klasy 4a - w kategorii uczniów klas IV - VI
 nagrody w konkursie plastycznym z okazji 10-lecia
Sali Międzynarodowego Centrum Muzycznego Wschód – Zachód Filharmonii Zielonogórskiej dla Darii Szmidt i Luizy Niemczynowskiej
( nauczyciel pani Renata Marek)

 wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie
Matematycznym "Kangur" - Jacek Kowalski 4a
 wyróżnienia w konkursie plastycznym "szopka betlejemska"
 wyróżnienie "Jan Paweł II autorytetem w drodze ku przyszłości" - międzyszkolny konkurs plastyczny - organizator SP8;
wyróżnieni uczniowie: Justyna Kozak, Angelika Muniak, Karolina Stalka i Damian Woźniak;
  wyróżnienia w konkursie plastycznym "kartka na Wielkanoc" - organizator RTVLubuska
 

       
            
     
   
 © ePartner - Zielona Góra 2022 Kontakt z redaktorem serwisu