Aktualności
 
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Ryszarda Peryta


ul. św. Kingi 1
65-215 Zielona Góra
tel/fax 68 454 87 47
e-mail: sp6.zgora@gmail.com


Inspektor ochrony danych:
Kamil Kolenik, tel. 880 100 367
email: iod1@cuw.zielona-gora.pl








Osiągnięcia uczniów »
23-04-2016
rok szkolny 2015/2016
 
- Nagroda Prezydenta Miasta Zielona Góra - Kacper Makarowicz 6a
- laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego,
zorganizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty - Jacek Kowalski 6a
nauczyciel p.Danuta Walicht-Wiśniewska
- laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii,
zorganizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty - Kacper Makarowicz 6a
nauczyciel p.Julia Kmiecik
- finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego,
zorganizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty - Dominika Gaweł 6a
nauczyciel p. Krzysztof Pietraszak
- finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego,
zorganizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty - Dominika Gaweł 6a
nauczyciel p.Danuta Walicht-Wiśniewska
- finalista wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z przyrody
zorganizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty - Dominika Gaweł 6a
nauczyciel p. Julitta Jusianiec
? I miejsce w międzyszkolnym konkursie literackim
?Tradycje narodowe Jana Pawła II? oraz nagroda w kategorii plastycznej.
Nikola Kapuścińska klasa 6a
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze
- Laureat Ogólnopolskiego konkursu "Orzeł Języka Angielskiego"
Nina Nowakowska 1 b,
nauczyciel p. Anna Młynar
- wyróżnienia w Ogólnopolskim konkursie "Orzeł Języka Angielskiego"
Wojciech Gaweł 1 b oraz Justyna Patan 3 a.
nauczyciel p. Anna Młynar
-II miejsce w Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej - Omnibus 2016 dla drużyny z klasy 6a Dominika Gaweł, Jacek Kowalski i Kacper Makarowicz
nauczyciel p. Danuta Walicht-Wiśniewska
organizator Europejskie Gimnazjum i Liceum dr Rahn w Zielonej Górze
- nagroda w konkursie plastycznym "O czym śnił sen? ? miniatura surrealistyczna"
Zuzanna Grzyb klasa 5a,
nauczyciel p. Renata Marek
organizator Zielonogórski Ośrodek Kultury
-III miejsce w międzyszkolnym konkursie plastycznym ?Pisanka Wielkanocna?
Joanna Smogór kl. 1b
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator SP 22 w Zielonej Górze
-III miejsce w konkursie ?Sport to zdrowie? - Joanna Smogór kl. 1b
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator SP nr 10 w Zielonej Górze.
- IV miejsce w IX Turnieju Wiedzy i Umiejętności
Bieg Patrolowy z cyklu ?Rozwiń skrzydła?
Dominika Gaweł, Izabela Głuszcz, Antonella Kowala, Kacper Makarowicz, Dominika Marczenia
nauczyciel p. Renata Marek
organizator Gimnazjum nr 3 w Zielonej Górze
- wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Baśń matematyczna" - Jacek Kowalski 6a
nauczyciel p. Renata Marek
organizator Gimnazjum nr 3 w Zielonej Górze
-Nagroda w konkursie Dbamy o tradycje i symbole chrześcijańskie
nauczyciel p. Renata Marek
- wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym dla klas II
?Las i jego skarby"
nauczyciel p. Małgorzata Bzowa
organizator PSP nr 7 w Zielonej Górze
- wyróżnienie w konkursie plastycznym o papieżu: ?Jan Paweł II ? Świadek Miłosierdzia?
Joanna Smogór z klasy I b
organizator Zespół Szkół Edukacyjnych nr 3 w Zielonej Górze
nauczyciel p. Beata Urbaniak
-wyróżnienie w konkursie ?Sport to zdrowie? - Nikol Kulus kl.2 a
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator SP nr 10 w Zielonej Górze;
- wyróżnienie w w XXII Konkursie Plastycznym
"Dbam o Piękno Mego Domu - Ziemi".
Julia Marcelonis 1a i Joanna Smogór I b
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator TPD w Zielonej Górze;
- udział w ogólnopolskim konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej
"Książki naszych marzeń"
 

       
            
     
   
 © ePartner - Zielona Góra 2022 Kontakt z redaktorem serwisu