Kamil Kolenik, tel. 880 100 367
email: iod1@cuw.zielona-gora.pl

Sukcesy uczniów w konkursach międzyszkolnych »
11-12-2016
październik- grudzień 2016r.

- W XI edycji konkursu plastycznego „Jan Paweł II autorytetem w drodze ku przyszłości” organizowanego w październiku 2016r. przez Szkołę Podstawową nr 8 w Zielonej Górze wyróżnienie otrzymała Anna Bogusz z klasy IV b.

- W konkursie plastycznym zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Zielonej Górze w listopadzie 2016r. pt. „Gra, fika, muzyka” wyróżnienie otrzymała Joanna Smogór z klasy II b.

- W konkursie plastycznym Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Drzonowie pn. „Drogi do Niepodległości” wyróżnienie otrzymał Ernest Muniak z klasy II b.

- Dzięki filmowi profilaktycznemu zrealizowanemu przez uczennice: Danutę Ciereniewicz, Klaudię Kłos, Wiktorię Struchlak oraz Joannę Smogór we współpracy ze studentami koła naukowego UZ w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” szkoła otrzymała nagrodę pieniężną w wysokości 1.500 zł na realizację programów profilaktycznych oraz przedsięwzięć dydaktycznych.