Aktualności
 
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Ryszarda Peryta


ul. św. Kingi 1
65-215 Zielona Góra
tel/fax 68 454 87 47
e-mail: sp6.zgora@gmail.com


Inspektor ochrony danych:
Kamil Kolenik, tel. 880 100 367
email: iod1@cuw.zielona-gora.pl








Osiągnięcia uczniów »
04-01-2019
rok szkolny 2018/2019
 
• Nagroda Prezydenta Miasta Zielona Góra - Maja Pawelec kl. 8b
• Nagroda Prezydenta Miasta Zielona Góra - Kamil Rymaszewski kl 3bgim
• I miejsce w miejskim konkursie historycznym "Polskie Powstania Narodowe" - Kazimierz Bogusz 7b;
nauczyciel p. Julia Kmiecik
organizator: Młodzieżowy Klub Arka Zielona Góra;
• II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Jan Paweł II autorytetem w drodze" -Aleksander Pawelec- 2a
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze;
• II miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym „100 - lecie polskiej Policji” Maja Wesoła kl. 5b
opiekun: Renata Marek
organizator: Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze;
• III miejsce w wojewódzkim konkursie plastycznym "Drogi do Niepodległości"- Wirginia Gajowiec kl. 1b;
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie;
• III miejsce w biegu na 800m w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Zielona Góra
w Lekkiej Atletyce - Mokhammad Roman z klasy 3bgim
opiekun: p. Aneta Fudali – Polewska
organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze;
• skok w dal - awans do zawodów wojewódzkich w Indywidualnych Mistrzostwach Miasta Zielona Góra w Lekkiej Atletyce - Dorota Jankowiak kl.3b gim
opiekun: p. Aneta Fudali – Polewska
organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zielonej Górze;
• III miejsce w miejskim konkursie historycznym "Polskie Powstania Narodowe" - Michalina Mycek 7b;
nauczyciel p. Julia Kmiecik
organizator: Młodzieżowy Klub Arka Zielona Góra;
• wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Dwie twarze- portret w stylu Picassa” - Natalia Rojewska kl.8a
opiekun: p. Renata Marek
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
• nagroda w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Dwie twarze- portret w stylu Picassa” - Maria Wodzak kl. 7b
opiekun: p. Renata Marek
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury
• nagroda za udział w Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” za film profilaktyczny zrealizowany przez uczennice: Zuzannę Kopowską i dzieci ze świetlicy
nauczyciel p. Beata Urbaniak, p. Maria Baut
organizator: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych;
• nagrody za udział w konkursie plastycznym Ogólnopolskiej Kampanii Profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” - Hanna Szagun, Zuzanna Borkowska, Mateusz Chłodnicki, Angelika Kowalska, Julia Kozik, Magdalena Florek, Karol Dulewicz, Kinga Czarnecka, Pola Augustyniak, Zuzanna Kopowska, Joanna Smogór
nauczyciel p. Beata Urbaniak, p. Maria Baut, p. Renata Archaniołowicz
organizator: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych w Poznaniu;
• IV miejsce w Mistrzostwach Miasta w Badmintonie - Marta Uss 3a gim, Karolina Mozol 3a gim
nauczyciel p. Aneta Fudali-Polewska
organizator MOSiR Zielona Góra;
• V miejsce w Mistrzostwach Miasta w Tenisie Stołowym - Marta Uss 3a gim, Małgorzata Buczyńska 3a gim
nauczyciel p. Aneta Fudali-Polewska
organizator MOSiR Zielona Góra
• wyróżnienie w XXI Turnieju Jednego Wiersza - Maria Wodzak kl. 7b za wiersz "Stało się"
nauczyciel p. Renata Heppel-Kowalska
organizator- Zielonogórski Ośrodek Kultury;
• wyróżnienia w konkursie plastycznym "Drogi do Niepodległości" -Anna Szreder kl.3a i Aleksander Giziewicz kl.2b
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie;
• wyróżnienie w konkursie plastycznym "Piękna Niepodległa"- Zuzanna Kopowska kl.3 a
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator MCKiE "Dom Harcerza" w Zielonej Górze;
• wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Moja jesienna kartka"- Vanessa Janik z kl. 1a
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze;
• wyróżnienie w XXV Konkursie Plastycznym "Dbam o Piękno Mego Domu - Ziemi"- "Nasze Krajobrazy"- Martyna Woźniak, Wiktoria Błaszyk, Wiktoria Czarnota, Alicja Żabińska
nauczyciel p. Beata Urbaniak i p. Renata Marek
organizator: TPD Zielona Góra
• wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wielkanocna kartka"- Zuzanna Kopowska IIIa
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator: SP 22 Zielona Góra;
• wyróżnienie w Wiosennym Konkursie Plastycznym- Karol Kunicki-Kołtuniak i Malwina Kwiek
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator MCKiE "Dom Harcerza" w Zielonej Górze;
• wyróżnienie w konkursie "Jan Paweł II - Misjonarz naszych czasów"prezentacja multimedialna,
Kacper Walczak kl. 7b;
nauczyciel - p. Danuta Dworakowska
organizator konkursu - Zespół Edukacyjny nr 3 w Zielonej Górze;
• wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie przyrodniczym dla uczniów klas IV „Żyj z przyrodą w zgodzie”
dla drużyny z klasy 4a: Alicja Żabińska, Ania Szreder i Kuba Osiński.
nauczyciel - p. Dorota Lorczak - nauczycielka przyrody.
Organizatorzy: Szkoła Podstawowa nr 15 w Zielonej Górze oraz Nadleśnictwo Zielona Góra;
• udział w etapie powiatowym IV Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego "Wielka Liga Czytelników"
Alicja Żabińska 4a, Natalia Forysiuk 4b, Laura Mielnicka 4b
nauczyciele - p. Danuta Dworakowska, p. Krzysztof Pietraszak
Komitet organizacyjny Stowarzyszenie „Wielka Liga”
• Easy Plecaki od serca- ogólnopolski konkurs plastyczny - nagroda zbiorowa dla świetlicy
nauczyciel p. Renata Marek
Dolnośląska Fundacja Przystanek Rodzina
 

       
            
     
   
 © ePartner - Zielona Góra 2022 Kontakt z redaktorem serwisu