Aktualności
 
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Ryszarda Peryta


ul. św. Kingi 1
65-215 Zielona Góra
tel/fax 68 454 87 47
e-mail: sp6.zgora@gmail.com


Inspektor ochrony danych:
Kamil Kolenik, tel. 880 100 367
email: iod1@cuw.zielona-gora.pl








Osiągnięcia uczniów »
30-10-2020
rok szkolny 2020/2021
 
- Najlepszy Absolwent Stypendium Prezydenta Miasta Zielona Góra 2021 - Martyna Woźniak
- Nagroda w miejskim konkursie plastycznym "A za oknem-barwy" - Julia Marcelonis
nauczyciel pani Renata Marek
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury;

- II miejsce w VIII Międzyszkolnym Konkursie "Mały Omnibus" dla reprezentacji klas III w składzie Oliwia Mańkowska i Hanna Sulatycka z kl. 3a
nauczyciel pani Alicja Zduń
organizator: Szkoła Podstawowa nr 21 w ZE nr 3 w zielonej Górze;

- II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Wymarzony Dzień Dziecka" Liwia Wrocławska z klI b
nauczyciel pani Beata Urbaniak, Barbara Bartków, Dawid Korbanek
organizator: Szkoła Podstawowa nr 22 w Zielonej Górze.

-wyróżnienie w Dziecięcym i Młodzieżowym Konkursie Recytatorskim - Alicja Życzkowska kl. 4b
nauczyciel p. Renata Heppel-Kowalska
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury;

-wyróżnienie w Turnieju Jednego Wiersza - Alicja Życzkowska kl. 4b
nauczyciel p. Renata Heppel-Kowalska
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury;

- wyróżnienia w VI edycji konkursu plastycznego "Drogi do Niepodległości" Wiktoria Śnita, Kinga Dąbkowska i Maciej Cerajeski.
nauczyciel pani Beata Urbaniak
organizator: Lubuskie Muzeum Wojskowe w Drzonowie;

- wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Wehikuł czasu" w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł!
- Maria Szlachtowicz,
- Julia Rogielska,
- Daria Simińska,
- Magdalena Wieczorek,
- Wiktoria Śnita
nauczyciel p. Beata Urbaniak i p. J. Król
organizator: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

- Wyróżnienia w konkursie plastycznym "Moja przyszłość" zielonogórskiej edycji Kampanii Profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł
- Maja Trawińska
- Nikola Dziobek
- Olaf Goleniewicz
- Gabriela Kopowska
- Fabian Wożnicki
- Bruno Boszkiewicz
- Ilona Kukhar
- Daria Simińska
- Wiktoria Śnita
nauczyciel: p. Beata Urbaniak i p. Renata Marek

- wyróżnienie w miejskim konkursie świetlic "Majowe kwiaty" - Daria Simińska 1b
nauczyciel pani Beata Urbaniak
organizator: Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze.

- wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Wymarzony Dzień Dziecka"
Maria Szlachtowicz z kl. II b oraz Maja Trawińska z kl. II a
nauczyciel pani Beata Urbaniak, Barbara Bartków, Dawid Korbanek
organizator: Szkoła Podstawowa nr 22 w Zielonej Górze.
 

       
            
     
   
 © ePartner - Zielona Góra 2022 Kontakt z redaktorem serwisu