Aktualności
 
Szkoła Podstawowa nr 6
im. Ryszarda Peryta


ul. św. Kingi 1
65-215 Zielona Góra
tel/fax 68 454 87 47
e-mail: sp6.zgora@gmail.com


Inspektor ochrony danych:
Kamil Kolenik, tel. 880 100 367
email: iod1@cuw.zielona-gora.pl








Osiągnięcia uczniów »
22-10-2021
2021/2022
 
- Najlepszy Absolwent Stypendium Prezydenta Miasta Zielona Góra 2022 - Bohdan Bielienkyi.

- Laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego
organizowanego przez Lubuskiego Kuratora Oświaty - Ivan Miroshnychenko 8a
nauczyciel p. Danuta Walicht-Wiśniewska.

- nagroda w Turnieju Jednego Wiersza - Eryk Majerowicz kl. 7a
nauczyciel p. Renata Heppel-Kowalska
organizator: Zielonogórski Ośrodek Kultury.

- Nagroda Marszałka Województwa Lubuskiego - I miejsce indywidualnie w konkursie plastyczno-filmowym
"Szczepieni rodzinnie - bezpieczni globalnie" dla Nadii Dziobek z 1a za pracę plastyczną
"Jeżeli się nie zaszczepimy, to podzielimy los dinozaurów",
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator: Marszałek Województwa Lubuskiego

- Nagroda Marszałka Województwa Lubuskiego - I miejsce dla świetlicy w konkursie plastyczno-filmowym
"Szczepieni rodzinnie - bezpieczni globalnie" za film profilaktyczny "Zaszczepieni globalnie chronieni".
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator: Marszałek Województwa Lubuskiego

- I miejsce w międzyszkolnym konkursie wiedzy "Mały Omnibus"
Karolina Jaróg i Nikita Bielienkyi z klasy 2a
nauczyciel p. Renata Archaniołowicz
organizator: SP 21 - Zespół Edukacyjny nr 3

- I miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Katarynka" - w kategorii solista Paulina Kube kl. 4a
nauczyciel p. Maciej Sławny
organizator SP6

- II miejsce w miejskim konkursie poetyckim "Zielona Góra to ja" - Sofia Derewianchenko kl 7a
nauczyciel p. Renata Heppel-Kowalska
- organizator - WiMBP im.C.K.Norwida, Filia nr 9.

- II miejsce w IX Międzyszkolnym Konkursie Piosenki "Katarynka" - w kategorii zespół
Zuzia Borkowska i Hubert May z kl. 5b,
nauczyciel p. Aneta Niedzielska
organizator SP6

- II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym - "Ekologiczna podróż" - Maja Kędziora klasa II b.
nauczyciel: pani Beata Urbaniak.
organizator: Szkoła Podstawowa nr 14 w Płocku przy współudziale Przedsiębiorstwa Gospodarowania Odpadami w Płocku.

- Wiosenny Konkurs Plastyczny - nagroda - Magdalena Krymska 1a i Adam Tyszka - klasa 3a
wyróżnienie - Antonina Domaradzka - klasa 3a
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator: Młodzieżowe Centrum Kultury i Edukacji "Dom Harcerza".

-IV miejsce w konkursie "Żyj z przyrodą w zgodzie" - uczniowie klasy 4b: Hania Juszczak, Arek Prychotka i Jakub Gajewski.
nauczyciel p. Marta Walczak-Goińska
organizator SP15

- wyróżnienie w miejskim konkursie plastycznym "Świąteczna kartka z Aniołkiem".
Oleksandra Vovkodov z klasy 4a
nauczyciel p. Renata Marek i p. Beata Urbaniak
organizator: Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze,

- nagrody w konkursie plastycznym "Kartka wielkanocna".
Anna Juszczyk - 3b, Nikola Dziobek - 3b Julia Balcerek - 1a.
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator: PSP7 w Zielonej Górze

- nagroda w Miejskim Konkursie "800 - lecie Zielonej Góry".
Hania Habich, Amelia Jodko i Adam Tyszka - klasa 3a
nauczyciel: p. Alicja Kościesza

- wyróżnienia w miejskim konkursie plastycznym "Magiczna bombka"
dla dzieci ze świetlicy.
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator: ZE10 w Zielonej Górze,

- wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie" w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł!
- Daria Simińska,
- Wiktoria Śnita
nauczyciel p. Beata Urbaniak
organizator: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

- Wyróżnienia w konkursie plastycznym "To mnie uszczęśliwia" zielonogórskiej edycji Kampanii Profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł
- Daria Simińska
- Aleksandrę Wojtkowiak
- Magdalenę Wieczorek
nauczyciel: p. Beata Urbaniak
organizator: Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych

- Wyróżnienia w konkursie plastycznym "Drogi do Niepodległości".
jury wyróżniło prace następujących uczniów:
- Franciszek Kwiatkowskiego kl Ib
- Nikita Bielienkyi kl. IIa
nauczyciel: p. Beata Urbaniak
Organizator - Lubuskie Muzeum Wojskowym w Drzonowie.
 

       
            
     
   
 © ePartner - Zielona Góra 2022 Kontakt z redaktorem serwisu